צוות

 

 

ירון וקסמן – מייסד ומנכ"ל

בעל תואר שני במינהל מערכות חינוך מאוניברסיטת ת"א, תואר ראשון בחינוך דמוקרטי מסמינר הקיבוצים בהצטיינות ותעודת הוראה. מציל ים מוסמך, כמו גם "מדריך גלישה" מוסמך מטעם מכון וינגייט עם ניסיון בהדרכת גלישה של מעל לעשור.

מאמין שלכל אחד מגיעה ההזדמנות לעלות על הגל. שאם אנחנו רוצים משהו באמת, ומוכנים להשקיע עבורו- אפשר להצליח. מזמין אתכם להצטרף למשפחה ולעשייה ולקחת חלק בחוויה משנת חיים.

אוהב ים ואדם ובעל גישה חיובית לחיים.

 

 

 

עומר טולצ'ינסקי – מייסד ומנהל תחום חינוך

 

כיום מסיים תואר שני בחינוך מסמינר הקיבוצים. בעל תעודת מטפל בטבע-טרפיה ותואר ראשון בחינוך דמוקרטי בהצטיינות בצד תעודת הוראה. מציל ים מוסמך, כמו גם "מדריך גלישה" מוסמך מטעם מכון וינגייט.

הקמנו את עמותת הגל שלי מתוך חלום לשלב שתי אהבות גדולות שלנו – חינוך בני נוער וגלישת גלים.

במהלך השנים האחרונות הייתי עד לשינוי המדהים שמאות בני נוער חוו אצלנו. ראיתי נערים שהביטחון העצמי והרגלי הלמידה שלהם, שופרו ללא היכר.

הגלישה והים עבורי הם דרך חיים של ממש.

 

 

שון שוחט – רכז פיתוח משאבים

בן 28 מתל אביב, בוגר תואר ראשון בחינוך וקיימות.
מאז ומתמיד נמשכתי לכל סוגי ספורט האקסטרים וניסיתי לשלב אותם בחיי האישים ככל האפשר, בחורף סנובורד, בקיץ סקייטבורד ולאחר מכן בגיל 24 התחלתי לגלוש. גיליתי את עוצמת הים והשקט שהוא נותן לי בחיי והתאהבתי.
התשוקה השנייה שלי הייתה הדרכה וחינוך, לאחר שהגעתי לגל שלי גיליתי את האפשרות לחנך ילדים באמצעות הים והספורט, דבר שפתח בפני עולם חדש של אפשרויות השפעה, הנאה מהעבודה, יכולות להגיע לילדים ולשנות בהם דפוסי חשיבה והתנהגות והכל עם רוח טובה וחיוך שמרוח להם על הפנים.
בעייני הים הוא המקום המושלם לשאוב ערכים וכוחות להתמודדות עם אתגרי החיים ולהפוך את עצמנו לאנשים חזקים וטובים יותר, כל זה תוך כדי הנאה מקסימלית מהתהליך. 

אל תזרמו, תובילו את עצמכם למקומות טובים יותר בחיים ונתראה על הגל!

 

 

לירון אדוק – רכזת קהילת הבוגרים

 

מאז ומתמיד חשוב היה לי להיות מעורבת בעשייה חינוכית דרך אהבה ואמונה באנשים. תחילה בתנועת הנוער ביישוב בו גדלתי, בצבא כמפקדת של חיילים בעלי קשיי הסתגלות ב'חוות השומר' וכקצינה של עולים חדשים ב'מחוו"ה אלון', בהמשך במסגרת החינוך הבלתי פורמאלי ולאחר מכן בפרויקט חינוכי באתיופיה.

כיום אני סטודנטית לניהול ויזמות עסקית חברתית במכללת סמינר הקיבוצים ובמקביל רכזת בעמותת ידידים בתכנית "סיכויים" למניעת עבריינות חוזרת בקרב בני נוער. הים עבורי הוא מקום מדהים של רוגע, טבע ואנרגיות. אני מאמינה בגלישה ככלי חינוכי המזמן לנו שלל אתגרים והתמודדויות גם עם אתגרי החיים.

 

 

אלינור צור – גזברית ורכזת קשרי קבוצות

אני מאד מחוברת לים וחושבת שהוא כלי מדהים להבין את עצמי ואת העולם. אוהבת לעשות את

הדברים עד הסוף ולהנות מכל רגע. מרבה לעסוק בענפים שונים ובעיקר ספורט אקסטרים. סקרנית,

שאפתנית ולא מתפשרת על הפרטים הקטנים. בעלת תואר ראשון בתקשורת מה"מכללה האקדמית

ספיר"בהצטיינות יתרה. מצפה לכם שתבואו לפגוש את הים, אחרת!

 

 

אורי קולר – רכז חינוך כפר גלים

 

מה זה הים בשבילי?
הים בשבילי זה הדרך
עולה ויורדת תמיד בתנועה, כמו גל

הגל הוא מסע הוא היעד
הוא חיבור בין שמיים למים כמו האופק
האופק הוא תקווה…

את דרכי החינוכית התחלתי בגיל הרך. עשר שנים עבדתי כ״גננת״ בגילאי שנתיים עד שש. תמיד רתמתי את הטבע לעזרתי במשימות החינוכיות השונות ואני מדריך רפטינג וקייאקים, סנובורד, רולרבליידס, גלישת גלים, ומציל בריכה וים. למדתי פסיכולוגיה, פילוסופיה וספרות
והשלמתי תואר ראשון בחינוך רגיל ומיוחד לגיל הרך ויש גם תעודת הוראה, ככה שהכל בסדר…
כשהייתי בתיכון שמעתי בעיקר אהוד בנאי. הוא אמר : "צריך להקשיב ללב לים ולכאב"…
אז זה מה שאני עושה מאז…
יאללה, מוזמנים לצאת איתנו למסע. מחכה לכם בקו המים

 

 

 

 

עילי פרבשטיין – רכז חינוך תל אביב

בן 24 מגבעת אלה שבעמק יזרעאל.
שרתתי כצולל בחיל הים שמה נחשפתי לעוצמות הים ומאז אני משתדל להיות בו כמה שיותר!
אני רואה בים ככלי מאוד מיוחד ובעיקר מאוד מתאים לחינוך, מקום שבו עבודת הצוות והאחריות הם חשובים מהכל!
משתדל כל הזמן ללמוד עוד וכמובן להעביר את הידע והאהבה הלאה!

 

 

 

גל קלו לבנה – רכז מגדלור

האהבה שלי לים התחילה דווקא בגיל מאוחר. בקיץ 2011, בשבוע שבו סיימתי את לימודי התואר הראשון שלי בפיזיקה ופילוסופיה באוניברסיטת תל אביב, גלשתי לראשונה בחיי. זו הייתה התאהבות ממבט ראשון שהחליפה שנים של פחדים וחששות מהדבר המרתק והעוצמתי שנקרא 'ים'.

אני עוסק בחינוך מגיל 15. הדרכתי בתנועת "השומר הצעיר" בתקופת התיכון ובשנת השירות, הדרכתי בני נוער ביפו כסטודנט, ומאז סיום התואר אני מדריך במסגרות שונות – במקביל לעבודתי כמהנדס.

אני מאמין שאף פעם לא מאוחר לשנות ולהשתנות, שמי שלא מוותר ולא נכנע – תמיד ימצא בסוף את הדרך, ושחינוך זו אבן היסוד והדרך האמיתית לייצר כאן חברה בריאה וצודקת.

 

 

 

 

נועה ברוך – מנהלת שותפויות

אני נועה בת 26, כל חיי גדלתי בבסיסי חיל אוויר וחונכתי לשאוף הכי גבוה.
מגיל צעיר הייתי פעילה ומדריכה בתנועת הצופים.

את הגלישה גיליתי בגיל 15 ומאז הים והאקסטרים הם חלק בלתי נפרד ממני.
בעיקר כי הים תמיד שם בשבילי לעזור להתמודד עם אתגרים בכל תקופה בחיים.
אני סקרנית לגלות ולהכיר עוד ועוד. לכן בשבילי זאת מתנה להעביר את הידע והאהבה הזאת לכם.
סטודנטית למדעי הים במכמורת ומוסמכת כמדריכת גלישה ממכון וינגייט.
נפגש במים

 

 

 

 

בר ינר – רכז לוגיסטיקה

אני בן 24, גר בתל אביב, ומדריך ב"הגל שלי".

שירתתי כחייל קרבי בנח"ל ובנוסף עשיתי קורס חובשים.

ספורט אתגרי עבורי הוא כלי ודרך חיים.
זה שנים אני גולש גלים, רוכב על סקייטבורד, ועוד. אני מאמין כי הספורט יכול לחבר בין אנשים, ובאמצעותו אני מנסה ליצור קשר מיוחד וקרוב עם החניכים שלי. ערכים כמו התמדה ונחישות, שמחת חיים ואהבת אדם מנחים אותי, בים וגם בחיים. חשוב לי לשתף את החניכים בהנאה הגדולה שמציע הים.

 

 

 

 

רוני אוסטרר – מנהלת עסק חברתי "על הגל"

 

בעלת תואר ראשון בתקשורת, יצירה וביקורת ממכללת "ספיר". גדלתי בתנועת הצופים בת"א ומאז עוסקת בחינוך בלתי פורמלי- החל משנת שירות, דרך השירות הצבאי, משלחות של הסוכנות היהודית וניהול מחנות קיץ לבני נוער מכל העולם. אני מאמינה שבעזרת אנשים טובים, מטרות ברורות ואמונה בחניכים- אפשר לייצר תהליך שינוי אישי משמעותי אצל כל חניך וכתוצאה מכך גם בחברה הישראלית. בעסק החברתי "על הגל" אנחנו מאפשרים ללקוחות שלנו לפגוש את הים אחרת, דרך אירועים וסדנאות על החוף, אותם מדריכים בוגרי תכניות עמותת "הגל שלי". הגלישה אצלינו היא כלי שמאפשר לחניכים להסתכל לאתגר בלבן של העיניים, לעלות על הגל ולהגיע לפסגה, וגם שם, כמו לאורך הדרך- אנחנו נהיה שם בשבילם… וכמו בים, כך גם בחיים..

 

 

 

נמרוד לוי – רכז פרוייקטים

עוסק בחינוך כעשור , בין היתר במסגרת שנת שירות בנוער העובד, כמדריך במפנימיית הנוער מנוף, כמתנדב בעמותת בית הגלגלים ובכיום כמדריך בעמותת "הגל שלי". אני רואה בחינוך זכות לא פחות מאשר חובה. את שירותי הצבאי עשיתי כלוחם ביחידה מובחרת. אני גולש גלים כבר 15 שנה. ושמח על ההזדמנות לשלב עשייה חינוכית יחד עם תוכן מרכזי בחיי. הים הוא בית הספר הטוב ביותר שאני מכיר להכנת בני נוער להתמודדות בריאה עם האתגרים שחיים בוגרים מזמנים. במים אנחנו רחוקים מגירויי היום יום, וקרובים יותר לכוחות הטבע ולעצמנו.

נתראה בים!

 

 

 

 

אור אדמי

אני אור, בת 27, סטודנטית שנה רביעית להנדסת תעשייה וניהול באוניברסיטת תל אביב ועובדת בתחום ההיי-טק. הייתי פעילה בתנועת הצופים ובצבא שירתי כמפקדת בקורס סמב"ציות חי"ר.

עבורי, הים הוא מאז ומתמיד המקום שבו אני מרגישה הכי בבית. אני מאמינה שדרך אתגרים ניתנת הזדמנות להתפתחות ולמיצוי יכולות ויודעת שהים ובמיוחד ה"גל שלי" הוא המקום הכי נכון ללמוד ולהתנסות בו.

מחכה לכם במים!

 

 

 

 

אילון לוטם

אני אילון לוטם מתל אביב (במקור מנשר) חי ונושם את הים כבר 26 שנה, למדתי בריאלי העברי בחיפה. מאמין שבכולנו יש את היכולת להשתנות ולשנות, חושב שעל מנת לעורר שינוי בבני הנוער יש לשלב תוכנית חינוכית עם תחביב מאתגר ולכן אני רואה בעמותת הגל שלי פלטפורמה לממש את השקפת עולמי.
את שירותי הצבאי עשיתי כלוחם ביחידה מובחרת.
פרט לגלישת גלים, אני עובד בתחום המחשבים, אוהב ספורט ואקסטרים, מרגיש שעזרה לקהילה היא חובתי כאזרח במדינת ישראל ושמח להיות חלק מצוות הגל שלי.

 

 

 

 

חן מועלם

בת 30 מבת-ים סטודנטית שנה ג לחינוך גופני במגמת צרכים מיוחדים בסמינר הקיבוצים והתמחות ימית באוהלו ברשותי 12 תעודות הדרכה בספורט:

כדורגל ,כדורסל ,כדורעף שחייה ,חדר כושר ,ארגון מפעלים, עיסויי שוודי ,פעילות גופנית לגיל הזהב ,קיקבוקס אירובי, ספינינג ,אתלטיקה ומצילה בבריכה תעודות מטעם מכון ווינגייט. 6 שנים עובדת ברווחה בבתים כמדריכה ורכזת פרויקטים לנערים ונערות. האהבה לים נמצאת בי מילדות והגלישה נכנסה לחיי בגיל 17 הלכתי לים עם חברים והם נתנו לי גלשן והסבירו לי איך לתפוס גל שם תפסתי את הגל ה-1 ואני לא שוכחת את ההרגשה המדהימה שחוויתי. אני מאמינה שהים משמש לנו מראה כלי להכיר את עצמנו ומחייב אותנו להיות משמעתיים וגמישים כדי ליהנות מאוצרותיו. מזמינה אתכם לחוות את ההרגשה המדהימה בגלישה.

"אדם שיש בו רצון יש בו יכולת" ניפגש במים (:

 

 

 

 

יאן קוקייר

אני חי ונושם את הים כבר 28 שנים. חולה ספורט מכל סוג שהוא – גלישת גלים, סנאובורד, קייט רוח, דייג ועוד….

כיום אני סטודנט להדנסה אזרחית בטכניון וגאה להיות מדריך ב"הגל שלי".

החיבור שלי עם הים יצר חוויה משמעותית ואני רוצה להעביר אותה לעוד בני נוער מכל רחבי הארץ.

נפגש על הגלים!

 

 

 

 

אביעד פלג

להיות חלק מהגל שלי זה לשלב בין שתי התשוקות הכי גדולות בחיים שלי, ים וחינוך. האהבה שלי לחינוך החלה מגיל 15 מתוך האמונה באדם וייחודו והרצון לאפשר לכל נער ונערה להביע את עצמו בדרכו הייחודית. את האהבה שלי לים רכשתי מגיל צעיר, הים משמש לי ככלי מפלט מהשיגרה היום יומית, הים מרגיע אותי מעלה חיוך על הפנים בכל פעם שאני פוגש אותו מחדש.

אני בוגר של שנת שירות ב"בני המושבים", הייתי מפקד בגדוד 50 של הנח"ל וכרגע רכז נוער בתנועת נוער "האיחוד החקלאי".

מבחנתי הדרכה בגל שלי היא לשלב בין האהבות הגדולות שלי בחיים, לעזור לנערים להתחבר לים ותוך כדי ללמוד על עצמם.

מחכה לראות אתכם על החוף!

 

 

 

 

ינאי ברוק

שמי ינאי, בן 31 מתל אביב (במקור קיבוצניק מהדרום). לפני כעשר שנים יצאתי לטיול באוסטרליה ומאז אני מכור לדבר המדהים הזה שנקרא גלישת גלים. הים מהווה חלק משמעותי בחיים שלי והרבה ממה שאני יודע היום, למדתי בזכות האתגרים והחוויות מהגלישה.
הכי אוהב את הים בחורף – כמה שיותר קר יותר טוב!               
גאה להיות חלק ממשפחת ה״גל שלי״ ומהזכות שניתנה לי להכיר ולהדריך אנשים נפלאים.

בואו לגלוש!

 

 

עדי אור

בן 28 מתל אביב.
כרגע סטודנט למשפטים וכלכלה באוניברסיטת תל אביב.
במקור מאילת, שם צמחה והתחילה האהבה הגדולה לים.
גולש כשנתיים, וכל יום במים רק מגדיל את הטירוף והתשוקה לגלישה.
מאמין שהגל שלי נותן מקום ובית לנערים ונערות שמחפשים לתפוס דרך.
דרך חום, דוגמא אישית, כבוד, סט הכלים הרחב שהגל שלי מספק לנערים וכמובן הגלישה, כל אחד ואחת מהם יעלה על הגל.

 

 

 

 

שונית לוי

אני שונית בת 26, הים הוא חלק משמעותי ובלתי נפרד מחיי.
מאז שאני זוכרת את עצמי, אני על גלשן (גלשתי גלים ורוח בילדותי) ובכל תנאי הים הרגועים והסוערים כאחד.
ב-10 השנים האחרונות אני גולשת קייט ובמקביל גולשת גלים וסאפ.

כיום אני סטודנטית שנה רביעית בסמינר 'לוינסקי' לתואר בחינוך בהתמחות הוראת מתמטיקה על יסודי.
גיליתי שאני מחוברת לעולם החינוך בגיל 15 בהיותי מדריכה בתנועת הנוער 'הצופים'. בתקופת הצבא שירתי כמורה חיילת במסלול קליטת עלייה. סייעתי לילדים ובני נוער כעולים חדשים ללמוד את השפה העברית והתרבות הישראלית ותמכתי בהם בהשתלבותם בחברה. שם הבנתי למעשה את החשיבות והתרומה של מחנך, והרגשתי כי זה התחום בו אני רוצה לעסוק.

ההדרכה בגל שלי היא קדומה ומיוחדת עבורי. זהו שילוב של שני העולמות שאני הכי מחוברת אליהם ושמציפים אותי באושר. נפגש במים!

 

 

 

 

דניאל ספנסר

 

הים- מקור החיים, מכיוון אחד נראה אין סופי, ומהכיוון השני בעל גבולות ברורים.
אנחנו מזמינים אתכם לגלות את החיבור שבניהם- המפגש של הים והחוף.
הרעיון שבשילוב בין גלישה וחינוך מדויק כלכך שפשוט צריך להגיש ולאפשר אותו והקסם קורה מעצמו.
זו התורה כולה על קצה החרטום ואני זכיתי להכיר אותה מספיק כדאי להרגיש שאני מוכן להעניק אותה לזולת. כיום, לומד פסיכולוגיה. בעבר, לוחם בחיל הים. תמיד, גולש גלים.

 

 

 

 

 

סהר שמעון

שמי סהר, בת 24 ממושב נווה ירק.
לאחר סיום הבית ספר הייתי במכינה קדם צבאית בערבה, ואת שירותי הצבאי עשיתי כמדריכת אימון גופני בבא"ח גולני. כרגע אני לוקחת חלק בקורסי מדריכים מטעם וינגט וקורס פרמקלצ'ר, לאחר תקופת טיולים ממשוכת בחו"ל.
לפני כמה שנים הגשמתי חלום שחיכה לצאת לחופשי, והתחלתי לגלוש. הגלישה סחפה אותי לתוך עולם חדש ולימדה אותי את עוצמת הטבע, את השקט והרוגע הפנימי, וגילתה לי תחושת אושר עילאית שאין לה תחליף.
הים מציב שוב ושוב אתגרים, שהדרך היחידה להתמודד איתם היא נחישות והתמדה אינסופית שחשוב לכולנו ליישם גם ביבשה, בחיי היומיום.
מאמינה שלכל אחד יש זכות (ואפילו חובה) לחוות עולם כל כך עוצמתי.
שמחה על הזכות להיות חלק מצוות הגל שלי.
"לא לשכוח לעזור"

 

 

 

 

יובל רזין

יובל רזין, בן 25
סטודנט להנדסה באוניברסיטת באר שבע, ובוגר יחידת דובדבן.
גולש וצולל מגיל צעיר, מאמין שדרך הים ניתן להתמודד עם קשיים, אתגרים ולקבל כישורים לחיים.
אוהב אדם ונותן מעצמו למענו וקידומו. 


 

 

 

 

ירדן סוקולובסקי

אני ירדן סוקולובסקי בת 25 מפתח תקווה, לאחרונה סיימתי את לימודי בחינוך מיוחד וכיום אני מורה לתלמידים עם צרכים מיוחדים.
הקשר שלי עם הים והגלישה גילה לי המון על עצמי ועל החיים ודרכו למדתי שאני יכולה ומסוגלת ליותר ממה שיכלתי לדמיין..
הים מוציא אותנו מאזור הנוחות שלנו ומציב בפנינו אתגרים מרגשים.
ההתמודדות מגלה לנו כמה כוחות יש בנו ושאם רק נתעקש וננסה שוב ושוב – נצליח.
שמחה וגאה להיות חלק ממשפחת "הגל שלי"! 


 

 

 

 

גיא רותם


אני גיא, סטודנט לחינוך דמוקרטי וניהול עסקים חברתיים, בעברי סטודנט למדעי המוח ופסיכולוגיה באוניברסיטת בן-גוריון. אהבתי לים מתחילה בגיל שלוש – מאז הים הוא ביתי ועולם הגלישה הוא דרך חיים עבורי. חינוך תמיד ליווה אותי לאורך חיי. אני מאמין ש"הילדות אינה הכנה לחיים הבוגרים אלא תכלית החיים בפני עצמם", כך שלא נותרה לי ברירה אלא לשלב בין השניים. דרך הים כסביבה תרפית וגלישה ככלי להתמודדות עם אתגרי החיים אפשר להגיע רחוק. זכיתי להיות חלק מהמשפחה הזאת שנקראת "הגל שלי", מחכה לכם על החול ובין הגלים.


 

 

 

 

עמית מיטלמן

למדתי משפטים וכלכלה, ועסקתי בהדרכה בדרכים מגוונות.
אני גולש גלים וסנובורד, ובעיני ספורט הוא הכלי החינוכי האולטימטיבי. לא תמיד קל להבין שדווקא הנפילה או הטעות, היא הפעולה המלמדת ביותר. בגלישה, זה אפשרי. אני אוהב את הים וגאה על ההזדמנות שנפלה בחלקי – להדריך נערים ונערות במפגש שלהם עם הים.

 

 

 

 

 

אבי גולדשמידט


אבי בן 39, מורה למתמטיקה.
בשבילי הים זה הבית, המקום שאני מרגיש בו הכי נוח ושקט. אני משתדל להיות בים כל יום, לגלוש, לחתור סאפ, לשחות, לקרוא ספר או סתם לשבת ולבהות באופק.

 

 

 

 

יעל לוי

בת 24, מגבעת שמואל. מגיל 15 אני גולשת ומתעסקת בהדרכת נוער בסיכון. זה התחיל בשכונה פרדס כץ דרך תנועת נוער והמשיך בניהול סניף בשכונת מצוקה באשדוד של עולים מאתיופיה. גם בשירות הלאומי נשארתי בתחום, שרתתי בתיכון לנוער ערבי ויהודי שנשר ממסגרות. לפני ששמעתי על הגל שלי חשבתי להקים מקום כזה בעצמי, ומהרגע שהגעתי הבנתי שמצאתי את עצמי ואת המקום הקסום בעולם!

אני מאמינה בחינוך מתוך שמחה, אהבה גדולה ומשמעת מתוך כבוד.


בואו ותתאהבו!

 

 

 

 

 

עפרי לרנר

אני עופרי לרנר ,בן 25 מגן יבנה(במקור אני מקיבוץ בדרום).
בצבא שירתתי בחטיבת הנחל בתור לוחם ,מפקד ,וסמל לוחמים.
את הגלישה הכרתי לפני עשר שנים שעברתי לגן יבנה ומיד התאהבתי , ומהר מאוד הים הפך למקום שבו אני פורק את כל התסכול והעצבים.
בעבר עבדתי שנה וחצי בתור צוללן וגם בתור איש חינוך.
כיום אני מנהל עסק במסחר האלקטרוני, ומאמין שדרך גלישה אפשר להתמודד אם כל מכשול ואתגר שהחיים מציבים..

 

 

 

 

עמית רמות

 

 

 

אני עמית, בת 27  מרמת השרון. לאחרונה סיימתי תואר ראשון בהנדסה רפואית. הים הוא חלק בלתי נפרד מחיי והוא המקום שממלא אותי באושר, שמחה ואנרגיות. הגלישה שינתה את חיי ולימדה אותי הרבה על עצמי ועל החיים. גלישת גלים מחברת את האהבה שלי לספורט אקסטרים יחד עם האהבה לים והפכה להיות בשבילי דרך חיים. אני רואה את הגלישה ככלי ריפוי מדהים ואמצעי להתמודדות עם כל מצב בחיים.
העבודה בעמותה היא זכות גדולה ואני מאושרת לקחת חלק בהעברת האהבה לים דרך חינוך ולעבור את הדרך המיוחדת הזאת יחד עם בני הנוער כל פעם מחדש.

 

 

 

 

 

ערן שטאל 

שמי ערן שטאל, בן 29 מתל אביב. אני גולש מילדות, והים תמיד היה מקום מיוחד עבורי, אי של מרפא ושמחה. אני רואה בגלישה ענף מדהים המשלב אקסטרים, חיבור לטבע,  התמודדות עם אתגרים, העצמה אישית ולמידה אין סופית.

בעל תואר ראשון בחינוך דמוקרטי בהצטיינות, תעודת הוראה בספרות והיסטוריה. מדריך גלישה מוסמך מטעם מכון וינגייט וארגון גולשי הגלים בישראל.

משפט שאני מרבה להזכיר לעצמי "אם יוצאים, מגיעים למקומות נפלאים"
נתראה במים!