לוגו אירוע סופיבת ים 90

 

אליפות ישראל הראשונה בסופטבורד – "הגל שלי" ועיריית בת-ים

ביום שישי, 22 ביולי, 2016, התקיימה אליפות הסופטבורד של עמותת "הגל שלי" ועיריית בת-ים.
האליפות, הראשונה בישראל שהייתה פתוחה לגולשים שאינם מקצועיים, התחילה כיוזמה של צוות ובוגרי "הגל שלי" ואילו עיריית בת-ים נרתמה לסייע בהפקת האליפות ולקיים אותה בחוף הריביירה בעיר.


לאירוע הגיעו מעל 1500 חוגגים והשתתפו בתחרויות כ-150 גולשים חובבים. מלבד להצלחת האירוע, התרגשנו מאוד משיתוף הפעולה של גורמים רבים בעולם הגלישה בארץ, אשר נרתמו וסייעו להצלחת האירוע כבר מהרגע הראשון, וביניהם ארגון גולשי הגלים בישראל שגם ניהל את השיפוט בתחרויות, בתי עסק רבים אשר תרמו ציוד לעמותה ולזוכים, ומספר גולשים מקצועיים, אשר השתתפו במקצה ראווה ייחודי.

האליפות הייתה הפנינג חוף מטורף: החל משעות הבוקר המוקדמות, התקיימו תחרויות גלישה נושאות פרסים, שהיו מחולקות למספר מקצים: מקצה פתוח בנים, מקצה פתוח בנות, מקצה בוגרות "הגל שלי" ומקצה בוגרים "הגל שלי". התחרויות היו פתוחות לבני 12 ומעלה. מי שלא ניצח בתחרויות, יכול היה לזכות בגלשנים במסגרת הגרלות שקיימנו בהרשמה חינם.

לאורך כל האליפות, בוגרי "הגל שלי" העבירו שעורי גלישה בחינם למשתתפי האירוע ואפשרו לקהל, בכל גיל, להתנסות בגלישה. כמו כן באירוע אירחנו הופעה של להקת "קוקי לבנה" שהקפיצו את הקהל, דיג'יי עפרה ברעם שהפכה את האליפות למסיבת חוף, וכיאה להפנינג חוף ספורטיבי- הפעלנו גם מתחם פעילויות ספורט פתוח לקהל הרחב: טורניר כדורעף, טורניר פריסבי נושא פרסים ועוד.

אליפות הסופטבורד עלתה בקנה אחד עם ערכי עמותת "הגל שלי": לא לוותר, להתמיד, להצליח. היא אפשרה לבוגרים שלנו להביא לידי ביטוי את שלמדו בתכנית ו"להדביק בחיידק הגלישה" את כל באי האירוע.

עמותת "הגל שלי" ועיריית בת-ים רוצות להודות למשתתפים, לחוגגים ולכל מי שלקח חלק באירוע:

מפיקת האירוע- רוני אוסטרר

צוות שיפוט- ארגון גולשי הגלים בישראל

נותני חסות- 

לוגואים

גולשי מקצה ראווה- ארתור רשקובן, בן צרפתי, עמרי חצור, אביב וקנין, צור ארקין, בר שולמי, חני

כיכבו על הבמה- דיג'יי עפרה ברעם, להקת קוקי לבנה

וכמובן, תודה לבוגרי "הגל שלי", למתנדבי העמותה ולכל צוות "הגל שלי" ו"על הגל", שלאורך כל השנה כמו גם באליפות הסופטבורד- עמלו, נתנו מזמנם והוכיחו שביחד אפשר הכל.

  • לינק לאלבום התמונות מהאירוע: לחץ כאן  
  • לינק לסרטון הרשמי של האירוע: לחץ כאן (צלם: רון מאנה, עורך: ניר כהן)

נתראה באליפות הסופטבורד  בקיץ 2017!

אליפות ישראל הראשונה בסופטבורד בתקשורת: